Środki wybielające bez recepty a zabiegi wybielające w gabinecie

Produkty dostępne bez recepty, takie jak Crest Whitestrips, różnią się od produktów wybielających stosowanych podczas wizyty u dentysty na kilka sposobów, z których najważniejszym jest sposób, w jaki przylegają do zębów. "Pasek wybielający pokrywa tylko niewielką część zębów. Z drugiej strony, w gabinecie zabieg wybielania będzie bardziej dokładny i obejmie większą powierzchnię zębów" - mówi Rashti.

Istnieje również pytanie, jak szybko zobaczysz wyniki. Ortodonta dr Kami Hoss, założycielka The Super Dentists, wielospecjalistycznej praktyki stomatologicznej z siedzibą w południowej Kalifornii i autorka książki "If Your Mouth Could Talk: An In-Depth Guide to Oral Health and Its Impact on Your Entire Life," zauważa, że "większość produktów bez recepty używanych do wybielania zębów zawiera stężenie nadtlenku od 3% do 10%, podczas gdy wybielacz używany w gabinecie dentystycznym jest bliższy 40%."

Czytaj więcej na: USnews.com

US News & Report: Best Teeth Whiteners Which Option is Best for Achieving a Brighter Smile? was last modified: Maj 21, 2022 przez Zapalaj widoczność