Od złej techniki szczotkowania, przez używanie niewłaściwej szczoteczki, po niewystarczająco długie szczotkowanie - jest wiele rzeczy, które mogą pójść nie tak w przypadku opieki stomatologicznej dzieci. Dla wielu dzieci dbanie o zęby jest przykrym obowiązkiem, do którego na dobrą sprawę można dorzucić trochę nudy. Ale jest nadzieja - The Super Dentists przywraca "zabawę" w szczotkowanie zębów dla dzieci - wprowadzając Super Szczoteczkę do Zębów The Super Dentists.

Dzięki czterem wzorom przedstawiającym postacie superbohaterów i złoczyńców The Super Dentists, nasze szczoteczki pomagają zachęcić wszystkie dzieci do dbania o zdrowie jamy ustnej.

Super Dentists Super Szczoteczki do zębów zawierają:

 • HaveOneSuperSmile
 • The ToothKeri
 • Cavitar
 • Molar

Dzieciom spodobają się zabawne, kolorowe postacie i będą z niecierpliwością czekać na codzienną pielęgnację zębów. Dodatkowo, do Super Szczoteczki dołączona jest magiczna naklejka! W połączeniu z aplikacją Vivarra Dental, Szczoteczka Keri ożywa w 3D w Twoim domu, aby nauczyć dzieci prawidłowych technik szczotkowania i nitkowania zębów za pomocą rozszerzonej rzeczywistości! Rodzice pokochają wysokiej jakości design, nie wspominając o dobrych nawykach związanych z pielęgnacją zębów. Super Szczoteczka do Zębów pomoże upewnić się, że Twoje dzieci nie zapomną o szczotkowaniu zębów.

Super szczoteczka do zębów to jeszcze jeden sposób, w jaki odkrywamy i zmieniamy opiekę stomatologiczną w rejonie San Diego. Dzięki naszym doświadczeniom związanym z rzeczywistością rozszerzoną, przyjaznej dla dzieci atmosferze i troskliwemu personelowi, The Super Dentists to po prostu najlepsza opcja dla potrzeb Twojego dziecka w zakresie opieki stomatologicznej!

Ustanowienie solidne praktyki opieki stomatologicznej wcześnie w życiu będzie korzystać dzieci przez wiele lat, pozytywnie wpływając na wszystko od ich ogólnego zdrowia fizycznego do ich zaufania, a nawet ich długowieczność!

Znaczenie uczenia się pozytywnych nawyków zdrowotnych w młodym wieku

Dobre nawyki stomatologiczne zaczynają się wcześnie. Niestety, zły stan zdrowia jamy ustnej w dzieciństwie może prowadzić do długotrwałych, przewlekłych problemów stomatologicznych i zdrowotnych. Czy znasz następujące fakty na temat opieki stomatologicznej w Kalifornii?

 • Ponad połowa kalifornijskich przedszkolaków ma próchnicę.
 • 1 na 5 kalifornijskich przedszkolaków ma więcej niż 7 ubytków
 • 71% kalifornijskichtrzecioklasistów ma próchnicę.
 • 35% dzieci myje zęby rzadziej niż dwa razy dziennie
 • 48% dzieci nigdy nie używa nici dentystycznej
 • 5-latki szczotkują tylko 25% powierzchni swoich zębów
 • 11-latkowie szczotkują tylko 50% powierzchni zębów.

Jeśli chodzi o opiekę stomatologiczną dla dzieci, stan nie dokładnie reprezentuje złoty standard dla dzieci zębów i zdrowia dziąseł! Ale The Super Dentists pomaga odwrócić tę sytuację dzięki naszym innowacyjnym akcesoriom dentystycznym, w tym The Super Toothbrush, naszej nowej śpiewającej szczoteczce dla dzieci.

Powyższe statystyki z pewnością malują ponury obraz dziecięcej opieki stomatologicznej w Kalifornii. Brzmi jak problem dla Super Dentystów. Na ratunek przychodzi Super Szczoteczka do zębów!

To jest Super Szczoteczka do zębów na ratunek! Nauczenie dzieci prawidłowych nawyków szczotkowania i nitkowania zębów nie jest łatwe. Dlatego też specjaliści z The Super Dentists - nieustannie wprowadzający nowe sposoby na poprawę zdrowia jamy ustnej - wymyślili Super Szczoteczkę. Wraz z regularnymi wizytami w naszych biurach obszarowych i zdrowego rozsądku opieki, Twoje dzieci mogą buck the trend w Kalifornii przez dbanie o ich zęby i dziąsła. A Super Szczoteczka pomaga dzieciom bawić się podczas szczotkowania, co oznacza, że są bardziej skłonne do mycia zębów.

Funkcje Super Szczoteczki do Zębów:

 • Zintegrowana rzeczywistość rozszerzona. The Super Toothbrush zawiera magiczną naklejkę z rozszerzoną rzeczywistością na naklejkę na lustro łazienkowe przedstawiającą The Tooth Keri. Po sparowaniu z aplikacją Vivarra Dental App (dostępną za darmo w App Store lub Google Play), wyskakuje ona z naklejki i ożywa, aby pokazać Twoim dzieciom, jak szczotkować i nitkować zęby.
 • Dwuminutowa piosenka o szczotkowaniu zębów. Badania pokazują, że dzieci myją zęby o 73% dłużej, gdy słuchają muzyki. Jednym z największych problemów z opieką stomatologiczną dzieci jest to, że nie spędzają one wystarczająco dużo czasu na szczotkowaniu. Pomyśleliśmy więc, dlaczego nie umieścić muzyki bezpośrednio w Super Szczoteczce do Zębów? Dwuminutowa piosenka to idealna ilość czasu. Kiedy piosenka się skończy, oznacza to, że Twoje dzieci szczotkowały zęby przez idealny czas.
 • Włosie Premium Tynex DuPont. Wystarczająco miękkie, aby zapewnić komfort, a jednocześnie trwałe i wytrzymałe.
 • Długa żywotność baterii. Bateria wystarcza na trzy miesiące, co jest zalecanym okresem wymiany szczoteczek do zębów przez Amerykańskie Stowarzyszenie Dentystyczne.

Dzięki wyjątkowej wartości, innowacyjnym funkcjom i kolorowym postaciom Super Dentystów, Super Szczoteczka do Zębów stanowi najlepszy dziecięcy przyrząd do higieny jamy ustnej, jaki można znaleźć. Już dziś zacznij uczyć swoje dzieci pozytywnych nawyków dotyczących zdrowia jamy ustnej.

Szczoteczka The Super Toothbrush jest dostępna we wszystkich sześciu lokalizacjach Super Dentists: Carmel Valley, Chula Vista, East Lake, Kearny Mesa, Oceanside i Escondido w specjalnej, obniżonej cenie przy zakupie w gabinecie. The Super Toothbrush to jedyna szczoteczka do zębów z rozszerzoną rzeczywistością dostępna obecnie na Amazon!

The Super Dentists, doświadczenie tak niezwykłe jak Twoje dziecko. Przekonaj się, dlaczego 1 z każdych 5 dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentists i zatrzymaj się w jednym z naszych dziecięcych gabinetów stomatologicznych już dziś!

Przedstawiamy The Super Dentists Super szczoteczki do zębów! was last modified: Luty 5th, 2020 przez Super Dentyści