Każdy chce mieć najlepszy uśmiech na swój dzień ślubu, ale jak sobie z tym poradzić? Czy istnieją sztuczki na posiadanie bielszego, jaśniejszego uśmiechu? Oto kilka z nich:

1. Utrzymuj i poprawiaj swoje zdrowie jamy ustnej. Kontynuując swoją codzienną rutynę dentystyczną, i ewentualnie zmieniając kilka rzeczy, będziesz w stanie poprawić swój uśmiech. Twoja codzienna rutyna powinna wyglądać coś w tym stylu:

  • Szczotkowanie zębów dwa razy dziennie przez co najmniej dwie minuty Płukanie ust wodą po jedzeniu Nitkowanie zębów co najmniej raz dziennie Codzienne stosowanie płynu do płukania ust Używanie pasty do zębów z fluorem Wymieniaj szczoteczkę do zębów co trzy miesiące lub gdy włókna są zużyte.

Przestrzegaj tych kroków, a będziesz mieć lepszy uśmiech i lepsze zdrowie jamy ustnej.

2. Szukaj potrzebnego leczenia. Dobrze jest odwiedzić swojego dentystę kilka miesięcy przed ślubem. To daje dużo czasu, aby szukać leczenia stomatologicznego, jeśli go potrzebujesz. Jeśli potrzebujesz wypełnień lub leczenie choroby dziąseł, to lepiej, aby uzyskać te zabiegi pod opieką na początku.

Innym możliwym zabiegiem, który możesz rozważyć, jest założenie licówek. Jeśli masz złamane lub wyszczerbione zęby, licówki mogą pomóc pokryć, że dając bielszy uśmiech i poprawy tekstury i wyglądu zębów. Istnieje wiele gwiazd, które miały to zrobić. Jednak nie jest to najtańsza procedura, więc naprawdę chcesz myśleć o tym, czy masz fundusze i czas, aby zobowiązać się do uzyskania licówek.

Ewentualnie, jeśli Twój ząb jest niezdrowy, lepszym rozwiązaniem może być wszczepienie implantu lub korony. Należy pamiętać, że może to potrwać do czterech miesięcy, zanim wszystko zostanie zakończone.

3. Wybielanie zębów. Myśląc o dniu ślubu i mając lepszy uśmiech, wybielanie zębów jest zazwyczaj pierwszą metodą, aby przyjść do głowy. Można to zrobić w gabinecie stomatologicznym lub w domu. Korzystanie z pasków wybielających, pasty wybielające i płyny do płukania ust może pomóc mieć bielsze zęby, ale to dentysta profesjonalny system wybielania, które mogą mieć największy wpływ.

Jednak uzyskanie wybielania zębów przez profesjonalistę może być nieco kosztowne - na ogół ponad 300 dolarów. Jeśli myślisz o wybielaniu zębów, uwzględnij ten wydatek w swoim budżecie ślubnym, aby nie był on aż tak wielkim zaskoczeniem.

Ponadto, dać sobie dużo czasu, aby mieć procedurę zrobić. Większość par planuje na uzyskanie ich zęby wybielane tydzień ich ślubu, ale robi to tygodnie lub miesiąc z góry jest to, co należy zaplanować na. Czasami wybielanie zębów może sprawić, że zęby wrażliwe, i nie chcesz znosić, że w tygodniu ślubu.

4. Uważaj na to, co jesz. Wszystkie te metody wybielania zębów są świetne, ale jeśli nie patrzeć na to, co jesz, to może być naprawdę łatwe do stracenia, że biały uśmiech właśnie pracował tak ciężko, aby uzyskać. Oto niektóre z pokarmów i napojów, których powinieneś unikać przed ślubem:

  • Borówki Buraki Curry Ogórki kiszone Węglowodany rafinowane Sos pomidorowy Sos sojowy Czerwone wino Czarna kawa Herbaty z kwasami garbnikowymi Soda

5. Utrzymuj świeży oddech. Wraz z wielkim uśmiechem powinien przyjść świeży oddech, nie sądzisz? Panowie młodzi, zachować kilka miętówek pod ręką; i, panny młode, mieć jeden z druhen zachować kilka miętówek na rękę dla Ciebie.

Niektórzy ludzie naprawdę zmagają się z nieświeżym oddechem chociaż i posiadanie miętówek na rękę może nie wyciąć go. Jeśli masz problemy z walką z nieświeżym oddechem, spróbuj zjeść te pokarmy. Mogą one pomóc ukryć swój nieświeży oddech.

6. Wybierz najlepszy makijaż dla swojego uśmiechu. Wybierając szminkę na dzień ślubu, zastanów się, która szminka sprawi, że Twoje zęby będą wyglądały najbielej. Istnieje wiele dostępnych szminek, które mogą pomóc Twoim zębom wyglądać na bielsze. Czerwone szminki są oczywiście najbardziej oczywistym wyborem, ale jeśli nie czujesz się komfortowo z tym jasnym kolorem na ustach, wypróbuj różowe lub koralowe szminki z niebieską bazą. Te kolory doskonale kontrastują z Twoimi zębami i sprawiają, że zęby wyglądają olśniewająco biało.

Przy wyborze makijażu na dzień ślubu, chcesz również myśleć o szminki, które będą trwać. Jeśli myślisz o dniu ślubu, prawdopodobnie będziesz całować się, pić, jeść i rozmawiać z ludźmi. Kolor na Twoich ustach na pewno wyblaknie po tym wszystkim. Aby kolor był trwały, użyj wygładzacza, aby przygotować usta do nałożenia koloru i użyj niewielkiej ilości konturówki do ust. Pomoże to zabezpieczyć szminkę podczas jej nakładania. Ponadto, podczas nakładania pomadki używaj pędzelka. Dzięki temu kolor lepiej przylega do ust.

7. Bądź naturalna. Możesz nigdy nie uśmiechać się tak bardzo, jak w dniu ślubu - co z radością doświadczasz po ślubie i wszystkie zdjęcia, które musisz zrobić. To może być trudne, aby nie ser do zdjęć, i co za strata tego wspaniałego uśmiechu, że byłoby. Kluczem do robienia świetnych zdjęć w dniu ślubu jest bycie naturalnym. Zrelaksuj się i baw się dobrze. Jeśli potrzebujesz pomocy w zrelaksowaniu się, ćwicz dobrą postawę. Zaskakująco, to może pomóc Ci się zrelaksować bardziej. A potem uśmiechnij się. Pokaż te perłowe zęby, na które tak ciężko pracowałaś. Jeśli masz problemy z naturalnym uśmiechem, wypróbuj sztuczny śmiech. To często może przynieść prawdziwy uśmiech, zwłaszcza jeśli masz swoje przyjęcie weselne, aby dołączyć do Ciebie.

Jak udało Ci się osiągnąć najlepszy uśmiech na dzień ślubu? Czy było to coś, o czym myślałaś? Więcej znajdziesz na: http://gardent.pl