Zarezerwuj wizytę Zadzwoń do nas Tekst nas Kierunki

Odwiedź nasz gabinet Eastlake Stomatologia Dziecięca Ortodoncja i Stomatologia Rodzinna

2226 Otay Lakes Rd., apartamenty A i B,
Chula Vista, CA 91915

Godziny pracy biura w Eastlake:

Poniedziałek | 8AM - 5PM
Wtorek | 7AM - 7PM
Środa | 7AM - 7PM
Czwartek | 7AM - 7PM
Piątek | 8AM - 5PMSobota | 7AM-2PM

Zarezerwuj wizytę Dojazd

PH: (619) 336-8478Se
Habla Espanolemail
:

webcontact@thesuperdentists.com

Pytanie dotyczące rozliczeń? Spóźniasz się?
Musisz zmienić termin? Rezerwacja ortopedycznej appt?
Planowanie leczenia?

TEKST 1-844-765-1234

Masz nagły przypadek stomatologii dziecięcej?

Nasz zespół Eastlake Dentistry jest tutaj, aby pomóc!

W normalnych godzinach pracy, zadzwoń: 1-855-GO-SUPER (855) 467-8737 lub SMS 1 (844) 765-1234.

Po godzinach zadzwoń na nasz numer alarmowy i zostaw wiadomość z imieniem i nazwiskiem, numerem zwrotnym i informacją o problemie.
DENTYSTYKA PEDIATRYCZNA: (619) 790-1023 lub (619) 790-1024
ORTODONCJA : (619) 432-0069
STOMATOLOGIA DLA RODZICÓW : (619) 432-0070


Stomatolog dziecięcy i ortodonci w Eastlake

Czy masz już dość przekupywania swoich dzieci, aby poszły do dentysty? A gdyby tak pomyślały, że chodzenie do dentysty to zabawa?

Jeśli brzmi to zbyt dobrze, aby było prawdziwe, to znaczy, że nie odwiedziłeś The Super Dentists. Zrewolucjonizowaliśmy opiekę stomatologiczną i ortodontyczną dzięki najnowocześniejszym technologiom i rozrywce, która sprawi, że Twoje dziecko będzie błagać o powrót.

The Super Dentists jest częścią społeczności Eastlake od ponad 20 lat, zajmując się zarówno drobnymi, jak i poważnymi problemami stomatologicznymi. Teraz oferujemy tę samą opiekę również dla rodziców! Dzięki wizytom w tym samym czasie, co Twoje dzieci i wygodnemu planowaniu online, The Super Dentists sprawia, że planowanie usług stomatologicznych jest wygodniejsze niż kiedykolwiek.

The Super Dentists jest dumny z bycia częścią społeczności Eastlake. Z wygodnych lokalizacji w Eastlake i pięciu innych miejscach w San Diego, to nic dziwnego, że jesteśmy oceniane # 1 dentysta dziecięcy w San Diego County. Przyjdź zobaczyć, co odróżnia nas od innych gabinetów stomatologii dziecięcej w okolicy. Czy jesteś długoletnim mieszkańcem Eastlake lub gościem przechodzącym przez, chętnie powitamy Cię w naszym biurze dzisiaj.

W tym artykule poznamy niektóre usługi stomatologiczne oferowane w EastLake Super Dentists i wyjaśnimy, dlaczego rodzice uwielbiają przyprowadzać swoje dzieci do naszych biur.

Rodzaje zabiegów stomatologicznych dla dzieci i rodziny oferowanych w EastLake:

Nasi pacjenci kochają The Super Dentists w Eastlake, ponieważ jesteśmy na czele nowych technologii dentystycznych. Jeśli jest nowe urządzenie dostępne dla szybszego, bardziej komfortowego i ulepszonego wyniku dentystycznego, The Super Dentists mają go.

The Super Dentists wykorzystuje cyfrowe zdjęcia rentgenowskie o niskiej dawce promieniowania i technologię światła bez promieniowania, aby zapewnić bezpieczniejsze wykrywanie ubytków. Oprócz zaawansowanych technologii dentystycznych, The Super Dentists oferuje również udogodnienia typu spa, w tym aromatyzowane rękawiczki, aromaterapię, ciepłe ręczniki, fotele do masażu i maski wirtualnej rzeczywistości, aby nasi pacjenci byli zrelaksowani i rozpieszczani jak żadne inne biuro dentystyczne w San Diego County.

Oto niektóre z usług stomatologa dziecięcego, które świadczymy w The Super Dentists:

Głębokie czyszczenie zębów

W naszym biurze EastLake, specjalizujemy się w dziecięcym czyszczeniu zębów. Podczas czyszczenia zębów, The Super Dentists usunie każdy kamień i płytkę nazębną z zębów dzieci, aby pomóc w zapobieganiu chorobom dziąseł. The Super Dentists zapewni Twoim dzieciom dokładne czyszczenie zębów, jak również wskazówki dotyczące walki z płytką i kamieniem nazębnym w domu.
Oto plan leczenia najwyższej jakości opieki stomatologicznej podczas wizyty w The Super Dentists w EastLake:

 • Krótkie badanie wzrokowe przez dentystę dziecięcego
 • Usuwanie płytki i kamienia nazębnego
 • Czyszczenie zębów pastą elektryczną
 • Nić dentystyczna, płukanie i aplikacja fluoru.

Sealanty dla zębów

Plomby dentystyczne dla zębów są cienkie białe lub jasne żywicy płynne powłoki (ten sam materiał, jak białe wypełnienia), który jest szczotkowane na tylnych zębów dziecka, aby zatrzymać wczesne etapy próchnicy z coraz pełnych ubytków. Lak jest nakładany na tylne zęby za pomocą małego pędzelka, a następnie jest przyklejany do zębów za pomocą niebieskiego światła LED.

Nakładanie plomb na tylne zęby może zapobiec nawet 80% ubytków u dzieci w wieku szkolnym. Plomby służą jako powłoki ochronne dla zębów. Są one przyklejane do tylnych zębów, aby pokryć rowki i uczynić powierzchnię zębów gładką.

Super Dentists mówi, że 80 do 90 procent ubytków na stałych tylnych zębach występuje z powodu próchnicy pit i fissure, a 44 procent ubytków wpływa również na zęby dziecięce. Dzięki lakom, Twoje dziecko może być w stanie wyeliminować ryzyko próchnicy i wypełnień.

Wszystko to jest bezbolesne, więc nie jest wymagane znieczulenie. Plomby na zęby są skuteczną opcją leczenia próchnicy u dzieci, aby zapobiec ubytkom, gdy są one stosowane wkrótce po pojawieniu się stałych zębów trzonowych, około sześciu lat. ADA zaleca uszczelniacze dentystyczne dla dzieci podczas wczesnych etapów ubytku, aby pomóc zatrzymać próchnicę.

Leczenie ubytków

Około 28% dzieci w wieku od dwóch do pięciu lat ma ubytki spowodowane przez bakterie powstałe w wyniku spożywania pokarmów zawierających cukry i skrobię, takich jak sok, chleb, płatki śniadaniowe, soda, słodycze i mleko.

The Super Dentists w EastLake oferuje światowej klasy metody leczenia ubytków pediatrycznych zarówno dla dzieci jak i dorosłych. The Super Dentists daje Tobie i Twojemu dziecku opcje leczenia próchnicy, które obejmują białe wypełnienia kompozytowe z żywicy lub amalgamatowe. Wypełnienia amalgamatowe zawierają rtęć i srebro, natomiast wypełnienia kompozytowe z żywicy mają kolor zęba i składają się z trwałych, adhezyjnych materiałów polimerowych.

Leczenie koroną dentystyczną

Jeśli ubytek nie zostanie wcześnie wykryty, próchnica może zniszczyć tak dużą część zęba, że nie pozostanie wystarczająco dużo miejsca na wypełnienie. Wtedy właśnie przydaje się korona. Korony całkowicie pokrywają ząb, w którym pozostało bardzo mało struktury zęba lub który został osłabiony przez próchnicę, pęknięty, przebarwiony lub uszkodzony.
Super Stomatolodzy doradzą Państwu zastosowanie korony stomatologicznej ze stali nierdzewnej lub kompozytowej. Różne materiały są zalecane na podstawie lokalizacji w ustach, gdzie korona musi być umieszczona.

Stomatologia dziecięca Eastlake Fakty

 • Otworzyliśmy w 1998 roku
 • Przyjęliśmy ponad 71 000+ pacjentów
 • Jest to nasze największe biuro.
 • Pacjenci podróżują z Kanady, Waszyngtonu i Meksyku, aby nas zobaczyć.
 • Pracownicy TSD widzieli Super Dzieci, które nawet poszły na studia.
 • Pacjenci celebryci, dzieciak z Chargers. Faithe Herman z This is Us
Zarezerwuj wizytę

The Super Dentists EastLake - Wirtualna Wycieczka

Zobacz wirtualną wycieczkę

Jakie rodzaje zabiegów stomatologicznych Super Denty oferują w Eastlake?

Od ogólnego czyszczenia zębów do instalacji aparatu ortodontycznego, nasi specjaliści ortodontyczni z Eastlake zapewniają dzieciom, nastolatkom i ich rodzicom wsparcie stomatologiczne, na które zasługują, kiedy tylko tego potrzebują. Korzystamy z najnowszych technologii dentystycznych, aby zapewnić najwyższej jakości usługi stomatologii dziecięcej. Na przykład, nasi doświadczeni ortodonci i dentyści z Eastlake wykorzystują najnowsze technologie aparatów ortodontycznych dla dzieci, nastolatków i dorosłych, w tym:

 • In-Ovation® - Dla pacjentów, którzy obawiają się, jak będą wyglądać w aparacie ortodontycznym, nasza stomatologia dziecięca w Eastlake oferuje niewidoczny aparat In-Ovation, aby skorygować nadgryzy, podgryzy lub inne problemy z zębami. In-Ovation daje naszym pacjentom możliwość prostowania zębów za pomocą przezroczystych aparatów, których działanie zostało udowodnione.
 • Invisalign® i Invisalign Teen® - Przezroczysty i wyjmowany aparat, Invisalign i Invisalign Teen pozostają popularnymi aparatami dla dzieci, nastolatków i dorosłych. Nasza stomatologia dziecięca w Eastlake zapewnia profesjonalne usługi Invisalign dla całej rodziny!
 • Incognito™ - Umieszczony na tylnej stronie zębów pacjenta ortodontycznego, większość ludzi nie będzie w stanie powiedzieć, że Ty lub Twoje dziecko nosi aparat Incognito. Samopoczucie jest ważne dla dzieci, nastolatków i dorosłych - a my stosujemy aparaty Incognito™, aby zapewnić minimalną widoczność przy maksymalnej skuteczności!
 • AcceleDent® - Zaawansowane leczenie ortodontyczne, AcceleDent może pozwolić Tobie lub Twojemu dziecku na skrócenie czasu noszenia aparatu nawet o 50 procent. Zatrzymaj się w naszym Eastlake Pediatric Dentistry, aby dowiedzieć się więcej już dziś!
 • The Super Dentists daje każdemu dziecku możliwość posiadania uśmiechu, który wyraża ich wewnętrzną radość - odwiedź nasz gabinet stomatologii dziecięcej w Eastlake już dziś, aby doświadczyć ostatecznego przyjaznego dziecku doświadczenia!

The Super Dentists daje każdemu dziecku możliwość posiadania uśmiechu, który wyraża ich wewnętrzną radość - odwiedź naszą stomatologię dziecięcą Eastlake już dziś, aby uzyskać ostateczne doświadczenie przyjazne dziecku!

Odwiedź Nasz gabinet stomatologii dziecięcej w Eastlake już dziś

Dzięki naszej przyjaznej obsłudze, najnowszej technologii dentystycznej i nastawieniu na pacjenta, po prostu nie ma lepszej opcji dla dziecięcej, młodzieżowej i rodzicielskiej stomatologii i usług ortodontycznych niż The Super Dentists Eastlake.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach stomatologii dziecięcej, leczeniu ortodontycznym i stomatologii dla nastolatków/rodziców, skontaktuj się z The Super Dentists już dziś pod numerem 1 (855) GO SUPER lub napisz do nas pod numer 1 (844) 765-1234.

Od całej naszej załogi Super w Eastlake's # 1 ortodontów, czekamy na służbę swojej rodziny przez kolejne lata z San Diego najlepszych ortodontycznych i opieki stomatologicznej. Zatrzymaj się dziś lub zaplanować Twoja wizyta teraz! Dzięki za odwiedzenie The Super Dentists, premier dentystycznych i ortodontycznych ekspertów w Południowej Kalifornii!

Zarezerwuj wizytę Nasze nadchodzące wydarzenia

3 najważniejsze grupy wiekowe, w których dzieci powinny odwiedzać dentystę

Przeczytaj teraz

Kiedy moje dzieci powinny mieć aparat ortodontyczny?

Przeczytaj teraz

Czy płyn do płukania ust pomaga na zapalenie dziąseł?

Przeczytaj teraz

Eastlake Pediatric Dentist was last modified: Sierpień 4th, 2022 przez TinyFrog DC