Dołącz do

klubu

Super KidsKlub

Super Kids to program nagród przeznaczony wyłącznie dla pacjentów The Super Dentists. Jeśli jesteś pacjentem, to już jesteś w Klubie SuperDzieciaka. Jako uczestnik masz 20 sposobów na zdobywanie punktów i wymienianie ich na zabawki.

Dowiedz się więcej

Oto jak to działa!

Wszyscy członkowie otrzymują punkty za wykonywanie zdrowych czynności, takich jak wizyty kontrolne u The Super Dentists co sześć miesięcy, dbanie o higienę jamy ustnej i unikanie ubytków.

Dowiedz się więcej

Nagrody Super Kid

Dzięki The Super Dentists of San Diego łatwo jest zostać SuperDzieciakiem! Dzieci mogą zdobywać nagrody w naszym Klubie Superdziecka, pracując nad zdrowym, pięknym uśmiechem.

Jedno na każde pięcioro dzieci w San Diego jest dzieckiem Super Dentystów. Dzięki naszemu zabawnemu, a jednocześnie edukacyjnemu podejściu do opieki stomatologicznej nad dziećmi, wizyta u dentysty już jest satysfakcjonującym doświadczeniem - a teraz dzieci mogą zdobywać nagrody!

Program Super Kid Club jest jednym z elementów rewolucji, jaką przeszła nasza firma w dziedzinie stomatologii. Super Dentyści oferują narzędzia i zasoby pomagające dzieciom zdobywać punkty, które mogą wymieniać na nagrody w nagrodę za dobre nawyki stomatologiczne i inne dobre zachowania. Nasz doświadczony zespół stomatologów uczy dzieci, jak prawidłowo szczotkować i nitkować zęby oraz jak wyrobić w sobie dobre nawyki dbania o zęby. Dostarczamy również szczegółowych wskazówek i zaleceń dotyczących opieki stomatologicznej, dzięki czemu dzieci już w młodym wieku mogą nauczyć się zdrowych nawyków dentystycznych na całe życie.

Nagrody Super Kid Super Dentist

Klub Super Kids nagradza dzieci za wizyty kontrolne w jednym z sześciu naszych gabinetów w San Diego. Zapisanie się jest bezpłatne, a dzieci mogą zdobywać punkty na 20 sposobów i wymieniać je na nagrody. Rodzeństwo i rodziny mogą zbierać punkty, aby zdobyć wyższe nagrody, takie jak Xbox lub iPad.

Członkowie Super Kids Club mogą również zdobywać nagrody, angażując się w działania The Super Dentists w mediach społecznościowych. Zdobywaj nagrody za polubienie The Super Dentists na Facebooku, Twitterze i YouTube, napisanie recenzji online, polecenie nas znajomym lub członkom rodziny i nie tylko.

Liczba nagród, które członkowie Super Kids Club mogą zdobyć podczas wizyt u Super Dentysty, jest nieograniczona.

Dołącz do programu nagród Super Kid już dziś

Aby uzyskać więcej informacji na temat Super Kids Club, odwiedź jeden z naszych gabinetów w San Diego.

Super Kids' Club was last modified: Grudzień 3rd, 2019 by tinyfrogsupport