Instrukcje przed i po zabiegu

  • Instrukcje dotyczące znieczulenia pediatrycznego przed operacją
  • Instrukcje dotyczące opieki nad pacjentem pediatrycznym po operacji
  • Instrukcje postępowania pooperacyjnego w sedacji dożylnej w pediatrii
  • Stomatologia dla rodziców Domowa opieka nad koroną tymczasową
  • Stomatologia dla rodziców Ekstrakcja zęba po operacji

Czy wizyta u dentysty może być relaksującym doświadczeniem? The Super Dentists mówią: "Tak!". Niezależnie od tego, jakich zabiegów stomatologicznych potrzebujesz Ty lub Twoje dzieci, The Super Dentists pomoże naszym pacjentom usiąść wygodnie, zrelaksować się i mieć pozytywne doświadczenia u dentysty. Jako specjaliści w dziedzinie stomatologii dziecięcej, The Super Dentists dysponują całą gamą bezpiecznych i skutecznych dla dzieci metod stomatologii sedacyjnej. Wiele z technik stosowanych u dzieci jest również skutecznych dla rodziców.

Czasami wystarczą tylko techniki relaksacyjne, aby uspokoić naszych pacjentów. Kiedy dzieci nabiorą zaufania do The Super Dentists, zwykle przychodzą do gabinetu szczęśliwe i bez zastrzeżeń. Dla dzieci, które mają obawy, czy to przed badaniem jamy ustnej, czyszczeniem zębów czy innymi zabiegami stomatologicznymi, dostępna jest stomatologia sedacyjna.

Rodzicom, którzy dorastali w strachu przed wizytą u dentysty, zapewniamy, że The Super Dentists złagodzi Państwa obawy i stworzy dla Państwa bardziej komfortowe doświadczenie stomatologiczne. Wierzymy, że nasi dorośli pacjenci powinni cieszyć się taką samą troską i delikatnością, jakiej używamy podczas leczenia naszych dziecięcych pacjentów. Rodzice zasługują, aby usiąść i zrelaksować się w fotelu dentystycznym, aby zapewnić, że dostają zabiegi stomatologiczne, których potrzebują do utrzymania ich zdrowia jamy ustnej. Wiele się zmieniło w stomatologii odkąd byłeś dzieckiem. Super Stomatolodzy oferują stomatologię w sedacji, abyś mógł się przekonać, że jeśli chodzi o wizyty u dentysty, nie ma się czego obawiać.
Najważniejsze jest bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka. Dla większości naszych pacjentów The Super Dentists zaleca jedynie łagodną sedację, która doskonale sprawdza się u większości dzieci i dorosłych. W razie potrzeby The Super Dentists może zalecić jedną z innych dostępnych opcji sedacji. Rodzaje sedacji obejmują podtlenek azotu, sedację doustną, sedację dożylną, znieczulenie ogólne w gabinecie, a nawet sedację szpitalną, w zależności od potrzeb i poziomu komfortu Twojego dziecka lub pacjenta.

Poziom relaksacji zależy od tego, co jest konieczne, aby pacjent czuł się komfortowo i od długości leczenia stomatologicznego. Super Dentyści są ekspertami w pracy z dziećmi w każdym wieku, w tym z dziećmi o specjalnych potrzebach i mogą polecić najlepszy rodzaj sedacji dla Ciebie lub Twojego dziecka podczas wizyty.

Więcej na: http://dentystawroclaw.net.pl