Aktualizacja protokołu COVID, 15 grudnia 2021 r.

Cześć Super Przyjaciele,

The Super Dentists otrzymali wskazówki od California Dental Association (CDA) i Cal/OSHA, że gabinety dentystyczne będą musiały kontynuować wszystkie aktualne protokoły Covid, gdy Kalifornia zostanie ponownie otwarta, 15 czerwca.

Nic się nie zmieni dla gabinetów dentystycznych.

Nasi pacjenci, lekarze i członkowie załogi są zobowiązani do dalszego noszenia masek, niezależnie od statusu szczepienia, a my jesteśmy zobowiązani przez stan do kontynuowania protokołów bezpieczeństwa, które obowiązywały przez cały rok 2021. Oznacza to, że nadal będziemy zadawać pytania przesiewowe COVID i poprosimy o poinformowanie nas, jeśli masz jakiekolwiek objawy COVID przed wizytą.

Oczekujemy dodatkowych wytycznych w ciągu najbliższych kilku tygodni i będziemy przekazywać nowe informacje w miarę ich otrzymywania.

Ponownie, żadne nowe przepisy nie wejdą w życie dla gabinetów stomatologicznych 15 grudnia, niezależnie od poprawki państwa dotyczącej noszenia maski i innych protokołów.

Doceniamy Państwa zrozumienie w umożliwieniu członkom naszej załogi przestrzegania wytycznych wymaganych przez CDA i Cal/OSHA, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla wszystkich.

Zapewnienie dzieciom (i dorosłym) SUPER bezpieczeństwa

The Super Dentists, San Diego największy, najbardziej zaufany & top nagrodzony stomatologii dziecięcej, stomatologii rodziców i praktyki ortodoncji, otrzymał zielone światło, aby ponownie otworzyć dla czyszczenia, egzaminów i nie-wypadków leczenia pacjentów. Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego

i Kalifornijskie Stowarzyszenie Stomatologiczne ogłosiły, że gabinety stomatologiczne mogą zostać ponownie otwarte 7 maja 2020 r., a Agencja Zdrowia i Usług Społecznych w San Diego zniosła większość ograniczeń 10 maja 2020 r.

Po dwóch miesiącach w zamknięciu wiemy, że wielu naszych pacjentów jest gotowych nadrobić zaległości w pielęgnacji osobistej i opiece zdrowotnej całej rodziny. Podczas gdy opóźnienie fryzury może nie być ładne, nie jest prawdopodobne, aby spowodować szkody, ale nie mając wyboru, ale opóźnić ich profilaktycznej opieki stomatologicznej dla miesięcy może zacząć powodować problemy.

Podczas pandemii The Super Dentists pozostały otwarte, aby leczyć nagłe przypadki. O ile w połowie marca nie były one tak częste, o tyle teraz, osiem tygodni później, skumulowane efekty braku możliwości wizyty u dentysty dopadają wielu naszych pacjentów.

Zdrowie jamy ustnej jest nie tylko ważne dla utrzymania zdrowych zębów i dziąseł, ale jest również związane z ogólnym stanem zdrowia w głęboki sposób. Nasza jama ustna jest bramą do ciała i prawie wszystko, co dostaje się do organizmu, wchodzi przez usta - COVID-19 nie jest wyjątkiem.

Zdrowie jamy ustnej liczy się bardziej niż kiedykolwiek

Czasami potrzeba globalnego kryzysu, aby skupić się na tym, co naprawdę ważne. Zdrowie jamy ustnej Twojej rodziny ma teraz znaczenie większe niż kiedykolwiek wcześniej. Kryzys COVID-19 wywrócił do góry nogami nasz sposób życia, a zakłócenie rutynowej opieki zdrowotnej będzie nadal miało długoterminowy wpływ na nasze społeczeństwo, jak niedawno wyjaśniła dr Kami Hoss, współzałożycielka i dyrektor generalna The Super Dentists.

Od połowy marca 2020 r., kiedy Amerykańskie Stowarzyszenie Stomatologiczne (ADA) wezwało do ogólnokrajowej pauzy na wszelką niepilną opiekę stomatologiczną i ortodontyczną, biura w całym kraju - w tym The Super Dentists - zostały odpowiednio zamknięte.

Znalezienie powodu do uśmiechu w czasach takich jak te jest trudne. The Super Dentists zdaje sobie sprawę, jak bardzo uśmiech dziecka ma znaczenie, zwłaszcza gdy normalna opieka stomatologiczna i ortodontyczna nie jest dostępna. The Super Dentists naprawdę brakowało wszystkich naszych lojalnych pacjentów.

Ponieważ ograniczenia w opiece stomatologicznej nadal się zmniejszają, The Super Dentists zobowiązuje się do zapewnienia jak najbezpieczniejszego doświadczenia dla Twojej rodziny. Przez cały okres zamknięcia monitorowaliśmy pojawiające się wskazówki, zmodernizowaliśmy nasz system HVAC (ogrzewanie wentylacja i klimatyzacja) z nowymi zaawansowanymi filtrami i dodaliśmy profesjonalne oczyszczacze powietrza i technologię światła UV, które przekraczają zalecenia agencji rządowych i zdrowia publicznego, co dentyści muszą zrobić, aby bezpiecznie ponownie otworzyć, aby zobaczyć niepilnych pacjentów.

Super Dentyści: Wszystko o bezpieczeństwie i uśmiechu!

Jeszcze przed pandemią The Super Dentists posiadał rygorystyczne protokoły czyszczenia i dezynfekcji naszych biur, ale teraz dodaliśmy jeszcze więcej.

Bezpieczeństwo pacjenta jest naszym priorytetem nr 1, a zaczyna się od kompleksowego czyszczenia i sterylizacji we wszystkich naszych gabinetach stomatologicznych i ortodontycznych w San Diego.

Nasze regularne praktyki kontroli zakażeń i sterylizacji zawsze przekraczały lokalne, stanowe i federalne standardy zdrowotne. Z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), amerykańskich Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz Kalifornijskiego Departamentu Zdrowia Publicznego (CDPH), The Super Dentists podjęła kroki niezbędne, aby nasze biura spełniają i przekraczają protokoły bezpieczeństwa, aby utrzymać naszych pacjentów, lekarzy i członków załogi bezpieczne.

Jak będzie wyglądać Twoja następna wizyta u dentysty

Innowacja jest stałym tematem w The Super Dentists. Od opieki stomatologicznej skoncentrowanej na dzieciach po najbardziej zaawansowane techniki dentystyczne, zawsze staramy się stworzyć dla Twojego dziecka doświadczenie nie z tej ziemi. Teraz chcemy zaoferować nowsze i jeszcze bezpieczniejsze doświadczenie z tego świata dla Twojej rodziny!

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie wszystkim bezpieczeństwa jest wpuszczanie do gabinetu tylko zdrowych osób. W tym celu, zauważysz dokładny kwestionariusz przesiewowy podczas planowania wizyt, a następnie ponownie po przybyciu. Super Dentists zabezpieczył również odpowiednie PPE (środki ochrony osobistej) dla wszystkich lekarzy Super Dentists, higienistek, asystentów i członków załogi front office. Będziemy wymagać codziennych badań zdrowotnych dla naszej załogi (w tym istotnych informacji, takich jak obecność kaszlu, temperatury i duszności), jak również dla pacjentów wchodzących do naszych biur. Będziemy przestrzegać dystansu społecznego, zapewniać środki odkażające do rąk i zachęcać do częstego mycia rąk, wśród kilku innych środków.

Oto podsumowanie:
 • Kompleksowy proces badań przed wizytą (dla pacjentów/członków załogi)
 • Sprawdzanie temperatury pacjentów przed wejściem do naszych gabinetów.
 • Każdy musi nosić maskę po wejściu do gabinetu.
 • Mnóstwo stanowisk do odkażania rąk we wszystkich naszych gabinetach.
 • Długopisy jednorazowego użytku.
 • Częste czyszczenie tablic, lad, włączników światła i innych często dotykanych powierzchni.
 • Techniki zachowania dystansu społecznego, w tym krzesła w odległości co najmniej sześciu stóp od siebie w naszych salonach i dostosowanie przepływu wizyt tak, aby mniej pacjentów było w biurach niż zwykle, przyklejone linie dystansowe na zewnątrz, aby zapewnić dystans społeczny, itp.
 • Bariery na recepcji. Następnym razem, gdy odwiedzisz The Super Dentists, będziesz mógł wirtualnie zameldować się i uzyskać raport z wizyty swojego dziecka za pośrednictwem wirtualnej wideokonferencji. Dla Twojego bezpieczeństwa zachęcamy pacjentów do czekania na zewnątrz lub w samochodzie. Odwiedź nasz Wirtualny Super Salon z filmami i zajęciami dla dzieci oraz informacjami i aktualizacjami dla rodziców.

Learn More about COVID and Dental Health

Dr Kami Hoss, współzałożyciel i dyrektor generalny The Super Dentists, był poszukiwanym ekspertem, zarówno lokalnym, jak i krajowym, podczas kryzysu związanego z COVID-19. Dr Hoss podzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem na różne tematy związane z zawodem dentysty, powiązaniami COVID-19 ze zdrowiem jamy ustnej i z perspektywy właściciela firmy, mówiąc o tym, jak wygląda teraz doświadczenie dentysty. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z najnowszymi wywiadami i artykułami.

Zaplanuj czyszczenie dla siebie i swojego dziecka!

Ponieważ zdrowie jamy ustnej i ogólne zdrowie są ściśle powiązane, konieczne jest, aby nadążyć z profilaktyką zębów i dziąseł Twojego dziecka, aby zapobiec małym problemom z przekształceniem się w duże. Utrzymanie się z regularnych wizyt i czyszczenia są jednym z najlepszych sposobów utrzymania zdrowia jamy ustnej dziecka. Wiemy, że nie mogłeś tego zrobić przez ostatnie kilka miesięcy, ale teraz, kiedy możesz, ważne jest, aby zaplanować ich kolejną wizytę. The Super Dentists oferuje wygodne narzędzie do planowania online dla dodatkowej elastyczności. Kliknij tutaj, aby zaplanować swoją lub dziecka następną wizytę.

Ponadto, nagłe przypadki stomatologiczne nie zatrzymały się nagle na koronawirusie. Od przewlekłego bólu do wyszczerbionych zębów do ubytków i problemów ze wzrostem/rozwojem, utrzymanie zdrowia jamy ustnej powinno być nadal priorytetem, aby zapobiec poważniejszym problemom. Zaplanuj swoją wizytę już dziś!

Biorąc pod uwagę ciągle zmieniającą się sytuację z COVID-19, zachęcamy pacjentów do odwiedzania naszej strony internetowej lub strony na Facebooku w celu uzyskania najnowszych aktualizacji. Możesz również wysłać swoje pytania do nas pod numer 1 (844) 765-1234.

Nasze procedury


Super Dentyści

wprowadzili następujące procedury dotyczące ponownego otwarcia, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, członków załogi i lekarzy:
 • Super Dentyści dokładnie sprawdzają każdą osobę (pacjentów i pracowników), która będzie wchodzić do gabinetu, komunikując się z pacjentami wcześniej, aby zadać im pytania przesiewowe dotyczące ich zdrowia i wszelkich podróży. Te same pytania będą zadawane ponownie po przybyciu do gabinetu.
 • Każda osoba wchodząca do gabinetu jest zobowiązana do noszenia maski/nakrycia twarzy. Dodatkowo The Super Dentists prosi rodziców o zminimalizowanie liczby osób towarzyszących pacjentom do gabinetu, (czy jeden rodzic może czekać w samochodzie z rodzeństwem dziecka lub czy jeden rodzic/opiekun może je zabrać na wizytę).
 • Środki do dezynfekcjirąk będą dostępne w recepcji i w całym gabinecie. Pacjenci będą proszeni o umycie zębów w domu przed wizytą zamiast mycia w gabinecie.
 • Pacjenci będą mogli "zameldować się" wirtualnie z telefonu lub tabletu; rodzice mogą również otrzymać raport z postępów wizyty dziecka w formie wideokonferencji na żywo, który mogą oglądać z samochodu lub domu, korzystając z portalu Virtual Super Lounge.
 • Przepływ terminów wizyt będzie zarządzany w taki sposób, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego między pacjentami.
 • Nawet w obliczu krajowych i międzynarodowych niedoborów PPE (środków ochrony osobistej), The Super Dentists zabezpieczył maski N95 i inny sprzęt ochronny, aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.
 • W salonie Super Lounge i VIP Lounge zrezygnowano z oferowania czasopism, zabawek dla dzieci i innych przedmiotów do dzielenia się, ponieważ nie można ich łatwo zdezynfekować; jednak The Super Dentists opracował nie wiarygodną "Wirtualną Super Lounge" z zabawnymi i edukacyjnymi treściami i zajęciami dla dzieci.
 • The Super Dentists zmodernizował również swój system HVAC (ogrzewanie, wentylacja i klimatyzacja), wyposażając go w nowe, zaawansowane filtry, a także zastosował profesjonalne oczyszczacze powietrza i technologię światła UV jako dodatkowe zabezpieczenie.
 • Jako placówka opieki zdrowotnej, The Super Dentists już wcześniej stosował rygorystyczne protokoły czyszczenia i kontroli zakażeń, ale dodał jeszcze więcej.
 • Niektóre procedury stomatologiczne zostały zmodyfikowane w celu ograniczenia lub wyeliminowania aerozoli. The Super Dentists ma przyjemność ogłosić, że jest jednym z pierwszych gabinetów stomatologicznych, które wykorzystują zaawansowany terminator kropli i aerozoli (ADS), aby zapewnić dodatkowy poziom bezpieczeństwa dla pacjentów, członków załogi i lekarzy.
 • Już wkrótce: The Super Dentists rozwinie narzędzie wirtualnych konsultacji teledentystycznych dla niektórych wizyt.
Protokoły COVID-19 was last modified: December 27th, 2021 by. Zapalaj widoczność