The Super Dentists z dumą oferuje wiele opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych w San Diego i okolicach. Rozumiemy, że aparat ortodontyczny dla dorosłych może być trudną decyzją i jesteśmy zobowiązani do zadowolenia pacjenta, jeśli chodzi o ortodoncję dla dorosłych. Super Dentyści będą pracować z Tobą, aby wyprostować Twoje zęby i osiągnąć wyniki, których pragniesz.

Dzięki naszemu fachowemu wsparciu i najnowocześniejszym technologiom aparatów ortodontycznych dla dorosłych, możesz skorzystać z naszego doskonałego leczenia aparatami ortodontycznymi dla dorosłych. I, nigdy nie będziesz musiał się martwić o ukrywanie swojego uśmiechu ponownie.

Podczas gdy jesteśmy znani jako największy, najbardziej zaufany & top nagrodzony stomatologia dziecięca, ortodoncja i stomatologia rodzicielska praktyka w południowej Kalifornia, jesteśmy również liderami w innowacyjnych i niedrogich opieki ortodontycznej i dorosłych opcji aparatów ortodontycznych, zbyt! Super Dentyści mają Twój uśmiech pokryte, bez względu na wiek. Zadzwoń do nas pod numer 1-855-Go-SUPER (855-467-8737) dzisiaj, aby zaplanować konsultacje.

Opcje aparatów ortodontycznych dla dorosłych: Powody, dla których warto rozważyć aparaty ortodontyczne dla dorosłych

Każdy uśmiech jest ważny, a nasza szeroka gama opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych umożliwia dorosłym uzyskanie uśmiechu, którego zawsze pragnęli. Aparaty ortodontyczne dla dorosłych pozwalają osobom zająć się problemami zdrowotnymi jamy ustnej szybko i skutecznie - niezależnie od wieku. Istnieje wiele powodów, dla których osoba dorosła może potrzebować aparatu ortodontycznego, w tym:

 • Stopniowe przemieszczanie się zębów: Zęby mogą się przesuwać z powodu wieku lub urazu, a to stopniowe przesuwanie się może spowodować, że zęby staną się krzywe i przepełnione.
 • Ból szczęki: Problemy z zębami mogą prowadzić do bólu szczęki i innych problemów fizycznych.
 • Trudności w czyszczeniu zębów: W miarę przesuwania się zębów, prawidłowe ich czyszczenie może stać się niezwykle trudne, co zwiększa ryzyko wystąpienia ubytków, próchnicy i innych problemów zdrowotnych jamy ustnej.
 • Wzmocniony uśmiech: Jeśli osoba dorosła jest niepewna siebie ze względu na swoje zęby, aparat ortodontyczny dla dorosłych stanowi realną opcję zapewnienia zdrowego uśmiechu. W The Super Dentists, uważamy, że każdy zasługuje na super uśmiech, w tym Ty. Zadzwoń do nas na 1-855-Go-SUPER (855-467-8737) dzisiaj!
 • Poprzednie leczenie aparatem ortodontycznym zużywa się: Dorosły, który miał aparat ortodontyczny jako dziecko może rozważyć aparat ortodontyczny po raz kolejny, aby wyprostować zęby, które przesunęły się w czasie.

Myślisz o dorosłych opcji aparatów ortodontycznych i innych technik poprawy uśmiechu? Uzyskanie aparatu ortodontycznego jako osoba dorosła może przynieść wiele korzyści, w tym:

 • Zwiększona pewność siebie: Dorosłych aparaty ortodontyczne sprawiają, że proste do naprawy krzywe zęby, w wyniku czego piękny uśmiech i zwiększenie pewności siebie.
 • Udowodnione rezultaty: Aparat ortodontyczny dla dorosłych prostuje zęby.
 • Zmniejszone ryzyko poważnych problemów z zębami: Próchnica zębów, utrata dziąseł i kości oraz inne poważne problemy z zębami mogą nasilać się przez dłuższy czas. Aparat ortodontyczny dla dorosłych skoryguje problemy, zanim spowodują one długotrwałe uszkodzenie Twoich zębów.
 • Poprawa ogólnego stanu zdrowia: Bóle głowy i uszu mogą wystąpić z powodu problemów z zębami i jamą ustną, a problemy z przeżuwaniem pokarmów mogą powodować problemy żołądkowo-jelitowe. Opcje aparatów ortodontycznych dla dorosłych w The Super Dentists mogą pomóc zminimalizować takie problemy i umożliwić Ci przyjęcie proaktywnego podejścia w celu wzmocnienia ogólnego stanu zdrowia.
 • Opcje w przystępnej cenie: Dostępnych jest wiele niedrogich opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych, co gwarantuje, że nie będziesz musiał martwić się o nadszarpnięcie budżetu, aby wyprostować swoje zęby.
 • Lekki, wygodny i praktycznie niezauważalny: Aparaty ortodontyczne dla dorosłych ewoluowały na przestrzeni lat, w wyniku czego możesz wybierać spośród wielu lekkich, wygodnych opcji aparatów dla dorosłych. Ponadto, obecnie większość opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych jest praktycznie niewidoczna!

Nie jesteś sam: niedawne badanie Amerykańskiego Stowarzyszenia Ortodontów (AAO) wykazało, że 92 procent dorosłych powiedziało, że poleciłoby poleciłoby leczenie ortodontyczne innym dorosłym. Badanie wykazało również, że liczba dorosłych pacjentów leczenia ortodontycznego przekroczyła 1,22 mln w 2012 roku i może nadal rosnąć w przewidywalnej przyszłości.

Super Dentyści rozumieją tajniki opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych i cieszą się, że możemy pomóc Ci w jakikolwiek sposób.

Jakie są dostępne rodzaje aparatów ortodontycznych dla dorosłych?

Jeśli chodzi o opcje aparatów ortodontycznych dla dorosłych w San Diego, The Super Dentists ma Cię pod opieką. Oferujemy wiele opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych w San Diego, w tym:

1. Clear Aligners

Clear Aligners oferuje przejrzysty system aparatów ortodontycznych. W przeciwieństwie do tradycyjnych metalowych aparatów ortodontycznych, leczenie Clear Aligners polega na zastosowaniu przezroczystych nakładek (alignerów), które stopniowo przesuwają zęby na swoje miejsce.

Clear Aligners jest jedną z najbardziej popularnych opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych, które oferujemy. Niektóre z zalet Clear Aligners dla dorosłych aparatów w San Diego obejmują:

 • Zauważalne rezultaty: Dorośli zazwyczaj zaczynają widzieć rezultaty z Clear Aligners przed zakończeniem leczenia aparatem dla dorosłych.
 • Wygoda: Gładkie krawędzie zapewniają, że nie będą one podrażniać dziąseł.
 • Przezroczyste: Clear Aligners są prawie niewidoczne.
 • Zdejmowane: Clear Aligners można zakładać i zdejmować w zależności od potrzeb, co oznacza, że można normalnie jeść, pić, szczotkować i nitkować zęby.

Długość leczenia aparatami Clear Aligners może być różna. Jednak w wielu przypadkach dorośli mogą potrzebować nosić Clear Aligners tylko przez 12 miesięcy.

The Super Dentists jest elitarnym dostawcą Clear Aligners, aparatów ortodontycznych dla dorosłych w San Diego. Możemy odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące Clear Aligners i zapewnić, że możesz uzyskać wsparcie, którego potrzebujesz, aby poprawić swój uśmiech.

2. Aparat ortodontyczny In-Ovation

Aparaty In-Ovation są zazwyczaj mniejsze, mocniejsze i bardziej wydajne niż konwencjonalne metalowe aparaty ortodontyczne. Są to półprzezroczyste, ceramiczne aparaty ortodontyczne z wbudowanym klipsem, który utrzymuje druty łuku w miejscu. Aparaty te są samoligaturujące i umożliwiają swobodne poruszanie zębami.

Korzyści z aparatu In-Ovation dla dorosłych w San Diego obejmują:

 • Nie elastyczne lub metalowe krawaty: Aparaty In-Ovation nie wymagają elastycznych lub metalowych wiązań, co pozwala na łatwe czyszczenie zębów i minimalizuje ryzyko gromadzenia się płytki nazębnej.
 • Ograniczona konserwacja: Aparaty In-Ovation często wymagają mniejszej liczby wizyt i korekt niż tradycyjne aparaty.
 • Zwiększony komfort: Aparat In-Ovation został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu komfortu w porównaniu z tradycyjnymi aparatami ortodontycznymi.

Do tej pory ponad 1 milion pacjentów w całym kraju skorzystało z zalet aparatów In-Ovation. Aparat In-Ovation, może być w stanie poprawić Twój uśmiech i rozwiązać długoterminowe problemy zdrowotne jamy ustnej. Zadzwoń do nas pod numer 1-855-Go-SUPER (855-467-8737), aby dowiedzieć się więcej o tym popularnym leczeniu i innych opcjach aparatów ortodontycznych dla dorosłych!

3. Aparat Incognito

Aparaty Incognito są ukryte pod tylną stroną zębów. Są one dostosowywane do każdego zęba z osobna, aby idealnie pasowały do konturów zębów. Aparat Incognito może być również umieszczony na wszystkich zębach lub tylko na kilku - to zależy tylko od Ciebie!

Istnieje wiele korzyści oferowanych przez Incognito aparaty ortodontyczne dla dorosłych w San Diego, w tym:

 • Bez regulacji: Druty aparatu Incognito są dopasowane do indywidualnych potrzeb, co oznacza, że nie będziesz musiał ich regulować w żadnym momencie.
 • Brak śladów przebarwień: Ponieważ aparat Incognito jest umieszczany za zębami, nie ma ryzyka powstania przebarwień na przedniej części zębów.
 • Optymalne rezultaty: Wykazano, że aparat Incognito pomaga dorosłym uzyskać pożądane wyniki raz po raz.

Uzyskanie aparatu Incognito jest dużą decyzją dla każdego dorosłego. The Super Dentists z przyjemnością udzieli Ci informacji na temat aparatu Incognito i jego zalet. W ten sposób nasz zespół pomoże Ci podjąć świadomą decyzję i określić, czy aparat Incognito jest dla Ciebie odpowiedni.

4. Aparat AADvance

Aparaty AADvance posiadają pokryte rodem zamki dla niezrównanego komfortu. Nie pozostawiają one również nieestetycznych śladów na zębach i przesuwają zęby do właściwej pozycji. W ten sposób, aparat AADvance pozwoli Ci pozbyć się zgadywania związanego z noszeniem aparatu ortodontycznego w dorosłym życiu.

Niektóre z zalet aparatu AADvance to:

 • Szybkie rezultaty: W przeciwieństwie do innych opcji aparatów ortodontycznych dla dorosłych, aparat AADvance działa w ciągu miesięcy - nie lat - aby pomóc Ci uzyskać wspaniały uśmiech bez zwłoki.
 • Delikatne leczenie: Aparaty AADvance są zaprojektowane tak, aby pomóc Ci wyprostować zęby w sposób komfortowy.
 • Brak przebarwień zębów: Dzięki aparatom AADvance możesz szczotkować, nitkować i czyścić zęby oraz zminimalizować ryzyko przebarwień zębów.

The Super Dentists jest wyłącznym dostawcą naszego autorskiego leczenia aparatami AADvance i może Cię edukować w zakresie tej jedynej w swoim rodzaju opcji ortodoncji dla dorosłych.

The Super Dentists jest częścią społeczności San Diego od ponad dwóch dekad. Nasz wielokrotnie nagradzany personel ekspertów opieki ortodontycznej jest gotowy, aby pomóc Ci odzyskać swój uśmiech dzisiaj!

Aby dowiedzieć się więcej o opcjach aparatu dla dorosłych w San Diego, zadzwoń do The Super Dentists dziś pod numerem 1-855-Go-SUPER (467-8737). Skorzystaj z opcji aparatu ortodontycznego dla dorosłych, na który zasługujesz - czekamy na Ciebie wkrótce!

Aparat ortodontyczny dla dorosłych i ortodoncja was last modified: Wrzesień 3rd, 2021 by tinyfrogsupport